ONZE
KLANTEN

Ervaringen
van anderen

Onze service gaat verder dan enkel het leveren van kwaliteits- componenten voor machineveiligheid.

Unique Safety Products biedt oplossingen voor het veiliger maken van uw processen en machines. Wij staan klaar om onze klanten unieke oplossingen te bieden voor iedere veiligheidstoepassing.

DSM

“Snelle reactie, snelle levering en goede kwaliteit”

dsm logo
SCA

“Goede ondersteuning sales-afdeling en snelle levering”

SCA logo
VDL Nedcar

“Zorgvuldige afhandeling van orders”

VDL logo

Ook zij gingen u voor

Ondersteuning nodig?
Vraag het onze specialisten.

Wij staan
voor u klaar

Neem direct contact op met één van onze specialisten of sales engineers.

Sales engineer Marco Heijkoop small

Marco Heijkoop

Sales Engineer

marco.heijkoop@usp-safety.com
Sales engineer Rick de Jonge small

Rick de Jonge

Sales Engineer

rick.dejonge@usp-safety.com
Santiago

Santiago Hidalgo

Sales Engineer Duitsland

santiago.hidalgo@usp-safety.com
Internal sales coördinator Michael Dissel small

Michael Dissel

Sales coördinator

michael.dissel@usp-safety.com
Technical specialist Bob Wijnveldt small

Bob Wijnveldt

Technical Specialist

bob.wijnveldt@usp-safety.com
Laura

Laura Reinartz

Inside Sales Duitsland

laura.reinartz@usp-safety.com
Emily

Emily de Hoog

Marketing

emily.dehoog@usp-safety.com
Rob Voordendag small

Rob Voordendag

rob.voordendag@usp-safety.com
Robert van de Ven small

Robert van de Ven

robert.vandeven@usp-safety.com

Vrijblijvend
adviesgesprek

Voor al uw vragen over onze producten en diensten kunt u onderstaand formulier invullen (reactie binnen 1 werkdag).