OVER UNIQUE SAFETY PRODUCTS

Uw machineveiligheids leverancier

Wij leveren, adviseren en implementeren

Ons assortiment bestaat uit: machine afscherming, veiligheidsschakelaars, veiligheidssensoren, trapped key interlocks, lockout-tagout, laser scanners, radar scanners, procesvergrendelingen, toestemmingsschakelaars, en toegangscontrolesystemen.

Experts in
machineveiligheid

Onze sales engineers adviseren u graag om de producten te selecteren die het beste passen bij uw industrie en machinepark.

Onze producten en ondersteuning dragen bij aan een veilige én efficiënte werkomgeving waarbij voldaan wordt aan de hoogst gestelde veiligheidseisen.

Alleen premium
producten en merken

Wij zijn de leverancier van kwalitatief hoogwaardige machineveiligheids-oplossingen voor de industrie.

De producten die wij vertegenwoordigen onderscheiden zich door hun kwaliteit, functionaliteit en duurzaamheid en zijn ontworpen voor jarenlang probleemloos gebruik onder de meest zware industriële omstandigheden.

Service is geen afdeling
maar een instelling

Wij streven er altijd naar de beste service te leveren – met als doel uit te blinken in alles wat we doen.

We zijn gepassioneerd over de merken die we vertegenwoordigen en in het vinden van de beste oplossingen voor onze klanten. We tonen trots, enthousiasme en betrokkenheid in alles wat we doen.

Wij staan
voor u klaar

Neem direct contact op met één van onze specialisten of sales engineers.

Sales engineer Marco Heijkoop small

Marco Heijkoop

Sales Engineer

marco.heijkoop@usp-safety.com
Sales engineer Rick de Jonge small

Rick de Jonge

Sales Engineer

rick.dejonge@usp-safety.com
Santiago

Santiago Hidalgo

Sales Engineer Duitsland

santiago.hidalgo@usp-safety.com
Internal sales coördinator Michael Dissel small

Michael Dissel

Sales coördinator

michael.dissel@usp-safety.com
Technical specialist Bob Wijnveldt small

Bob Wijnveldt

Technical Specialist

bob.wijnveldt@usp-safety.com
Laura

Laura Reinartz

Inside Sales Duitsland

laura.reinartz@usp-safety.com
Emily

Emily de Hoog

Marketing

emily.dehoog@usp-safety.com
Rob Voordendag small

Rob Voordendag

rob.voordendag@usp-safety.com
Robert van de Ven small

Robert van de Ven

robert.vandeven@usp-safety.com

Vrijblijvend
adviesgesprek

Voor al uw vragen over onze producten en diensten kunt u onderstaand formulier invullen (reactie binnen 1 werkdag).